מדד הסיכון המשולב של קבוצת CofaceBdi

מדד הסיכון המשולב של קבוצת CofaceBdi

מדד הסיכון המשולב של קבוצת CofaceBdi משקף באופן ייחודי ובלעדי את מצב הסיכון העדכני של המשק הישראלי. מצב המשק נקבע על-פי ניתוח הסיכון העסקי של החברות והעסקים בישראל, בהתייחס למכלול שלם ונרחב של פרמטרים וקריטריונים הבאים לתת אינדיקציה אמיתית לגבי היכולת העסקית, הפיננסית והתפעולית של הפירמות בארץ.

מצב הסיכון העסקי של החברות והעסקים משקלל בתוכו, בין היתר, את הפרמטרים הבאים: הכנסות, ותק, מספר מועסקים, חוות דעת עסקית של לקוחות, חוות דעת עסקית של ספקים, מוסר תשלומים, מגמת רווחיות, מצב עסקי של חברות קשורות, היסטוריה עסקית של הבעלים, השוואה למצב של חברות ועסקים מתחרים בענף ועוד.

מדד הסיכון המשולב של CofaceBdi, בוחן ומנתח, בכל חודש, באופן שוטף ועקבי, אלפי חברות ועסקים, בגדלים שונים, בכל תחומי הפעילות ובכל האזורים בארץ. לפיכך, מכלול האינפורמציה שנאסף ונבדק לגבי החברות והעסקים בישראל, משקף בצורה אובייקטיבית ובזמן אמת, את מצבם של הפירמות והעסקים – שהם למעשה הכח המניע בפועל את המשק הישראלי ואת הכלכלה הישראלית.

המדד מציג באופן קריא, נהיר וברור, את הסיכון העסקי בכלל המשק הישראלי, בחלוקה לארבעה מגזרי פעילות (בנייה, שירותים, תעשייה ושיווק) וב-27 ענפים וסקטורים מרכזיים ובולטים בפעילות העסקית, זאת תוך התייחסות למגמות המסתמנות בהשוואה לחודשים קודמים.

מדד הסיכון המשולב של קבוצת CofaceBdi, נע בסולם מ- 1 עד 10, כאשר 1 – משקף את רמת הסיכון הנמוכה והטובה ביותר ואילו 10 – משקף את רמת הסיכון העסקי הגבוהה והמסוכנת ביותר.

שתפו: