מערכת דיווח ודירוג אשראי צרכני לעסקים – BDI Personal Check

מערכת דיווח ודירוג אשראי צרכני לעסקים – BDI Personal Check

מערכת המידע הוותיקה והגדולה מסוגה משרתת אלפי לקוחות מזה שנים מאפשרת לך להעריך את רמת סיכון האשראי של הלקוחות שלך. החלטת אשראי חכמה מסתמכת על מידע לגבי עמידה או אי עמידה בהתחייבויות פיננסיות.

באמצעות BDI Personal Check תוכלו לקבל החלטות אשראי חכמות המבוססות על מידע המצוי במאגר נתוני האשראי המרכזי בבנק ישראל בתוספת מידע עסקי ממאגרי המידע של CofaceBdi.
למידע נוסף והצטרפות >>
כניסה לאתר

FICO®BDI score – דירוג אשראי צרכני

דירוג סיכון אשראי ללווים פרטיים בסטנדרט בינלאומי.
לראשונה בישראל כל אחד יוכל לצפות בדירוג FICO®BDI שלו.
דירוג סיכון FICO®BDI מבוסס על שיתוף פעולה בין FICO® המובילה בעולם לדירוג סיכוני אשראי לבין CofaceBdi

דוח עצמי — דוח ריכוז נתונים לפרטיים

נתוני האשראי שלך משפיעים על התנאים בהם תוכל לקבל אשראי בעתיד. באמצעות מערכת BDI Personal Check תוכל להפיק דוח מרכז של כל הדיווחים שנמסרו אודותיך לבנק ישראל — דוח ריכוז נתונים כולל תמצית המידע ודירוג FICO®BDI בהתאם לתנאים ועלויות בתקנון השימוש. דוח ריכוז נתונים מבנק ישראל.

נגן וידאו

למה לא כדאי "לתקן את דירוג האשראי"

(שאול אמסטרדמסקי מתוך כאן11)

איך קוראים דוח ריכוז נתונים?

FICO®BDI

אודות CofaceBdi

מזה מאה שנה, מתמחה Coface הקונצרן הגדול בעולם לביטוח סיכוני סחר חוץ , באיסוף כל שביב מידע בעל ערך עסקי, שיווקי וכלכלי על כל חברה או עסק על פני הגלובוס, באמצעות רשת של חברות בת וסניפים בפריסה עולמית. כשותפה , קבוצת CofaceBdi חברת המידע המובילה בישראל, פותחת לך דלת בלעדית למאגרי המידע העדכניים, המעמיקים והאמינים ביותר בארץ ובעולם.

כנגד כל הסיכונים – CofaceBdi

מגוון שירותי המידע של CofaceBdi הם כלי עזר רב עוצמה בניהול סיכוני אשראי ובקבלת החלטות אשראי יומיומיות למנכ"לים, מנהלי כספים ואשראי, חשבים, מנהלי שיווק, מנהלי רכש,יצואנים ויבואנים, בנקאים וחברות ביטוח אשראי בארץ ובעולם. בין לקוחותינו נמנים חברות ציבוריות ופרטיות, משרדי ממשלה, בנקים וחברות בתחומי התעשייה, המסחר, המימון והשירותים.

מידע נוסף

הדוחות ו/או הנתונים שבבסיס הדוחות המסופקים על ידי CofaceBdi נמסרים לה על ידי בנק ישראל ועל כן היא אינה אחראית לשלמות, עדכניות או נכונות המידע הכלול בדוחות כאמור. CofaceBdi אינה אחראית בשום צורה שהיא לכל דעה, מסקנה, או פעולה המתבססת על דוחות ונתונים כאמור. CofaceBdi אינה אחראית ולא תחול עליה כל חבות בגין כל הפסד, נזק או פגיעה שייגרמו לצרכן (נשוא הדוח) ו/או למזמין של הדוח ו/או לכל צד שלישי כתוצאה ממסירת דוח כאמור.