BDI שלי

מה ה-BDI שלך ?

רציתם לקבל הלוואה או לבצע עסקה ושמעתם את המשפט המלחיץ "אמרו לך שיש לך BDI שלילי" אז תשבו , תירגעו ותקראו:

ראשית – אין דבר כזה BDI שלילי , אז מה בכל זאת יש?

על כל אזרח במדינת ישראל נאספים נתוני אשראי חיוביים ושליליים (3 שנים אחורה) במאגר בנק ישראל כגון התחייבויות, בקשות אשראי, מסגרות אשראי, מידע על שיקים שהוצגו ושחזרו מסיבת אין כיסוי מספיק; מידע מרשויות המדינה – מהכונס הרשמי, מלשכות ההוצאה לפועל ומבנק ישראל על חשבונות מוגבלים.

הבשורה הטובה היא שהנתונים אשר נאספים במערכת הם שלך! ועם הסכמתך כל נותן אשראי יוכל לקבל את הנתונים שלך ולקבל החלטה על גובה ההלוואה שהוא מעוניין לתת לך!

דוח האשראי הצרכני של בי.די.איי BDI זמין לך יחד עם דוח ריכוז נתונים של בנק ישראל בצירוף דירוג FICO©BDI.

דירוג FICO©BDI מבוסס על מודל ייחודי לדירוג אשראי צרכני וקובע את ציון האשראי שלך, ומקל על נותן האשראי לקבוע את רמת הסיכון במתן הלוואה וכן את התנאים לאותה הלוואה.

ככל שדירוג FICO©BDI שלך טוב יותר כך התנאים אותם תוכלו לדרוש מנותני האשראי יהיו טובים יותר.

אז ראשית – חובה עליך לדעת מה דירוג ה FICO©BDI שלכם לפני שבכלל פניתם לנותן האשראי – שלא יהיו לכם הפתעות ! אז איך עושים את זה?

מאד פשוט, בעוד מספר דקות , לאחר לחיצה על הלינק הזה ותשלום עמלה סמלית יופיע על צג המחשב שלך ריכוז ברור וידידותי של הנתונים המופיעים עלייך כולל ציון האשראי שלך ובתיבת המייל שלך – דוח ריכוז הנתונים שהגיע מבנק ישראל.

ועכשיו.. כשאתם יודעים כבר מה ה – FICO©BDI – ציון האשראי שלכם אתם יכולים להתכונן לפגישה: עם הבנק, חברת הביטוח, בעלי הדירה שלך או כל חברה שאתם מעוניינים לבצע אצלם רכישה גבוהה באשראי – מטבח, רכב וכדומה.

הציון שלכם טוב (640 ומעלה) – כל הכבוד! אתם יודעים להתנהל עם האשראי ועכשיו יש לכם יתרון בניהול המשא ומתן על הריבית ועל גובה ההלוואה – הכוח בידיים שלכם!

הציון שלכם נמוך? לא סוף פסוק.. עכשיו הזמן לתכנן את ההתנהלות הפיננסית שלכם על מנת שהדירוג שלכם ישתפר.

רוצים לקבל הסבר על הדוח ועל הדירוג – בבקשה – נשמח לסייע – אנא צרו אתנו קשר במייל [email protected]

במידה והנתונים נכונים ואין לכם סיבה לבקש את תיקון המידע – לא נורא! הבשורה הטובה היא שלכל נתון שמדווח לבנק ישראל יש תוקף והוא נמחק כעבור מספר שנים בהתאם להוראות החוק.

חשוב להבין שאם המידע נכון הוא לא יימחק! ולכן אין טעם לפנות לחברות שמציגות עצמן כ"מתמחות" במחיקת BDI שלילי או ב "ביטול רישום בי די אי", מחיקת בי די איי וכדומה.

ומה עוד חשוב לדעת? שהליך תיקון מידע הוא חינמי. – הליך המחיקה אם אכן יתברר כי הנתונים שגויים הוא פשוט מאד וחינמי!

למעט שליפת דוח האשראי הצרכני במחיר של 40.06 ₪ בלבד. 

המלצה שלנו – דירוג האשראי שלכם חשוב , לא להקל ראש – לשלם הלוואות במועד, להימנע מניצול מסגרת האשראי במלואה וכמובן לעמוד בהתחייבויות שלקחת על עצמך.

נתקלתם בבעיית תזרים ? תפנו לבנק שלכם ותבקשו דחייה בתשלומי ההלוואה או הגדלת מסגרת האשראי – אל תגיעו למצב של פיגורים בהלוואות.

ובכל מקרה אנחנו כאן בשבילכם.

להזמנת דוח אשראי צרכני ודירוג FICO©BDI לחצו על הלינק הזה ובעוד מספר רגעים תחזירו את הכוח לידיים שלכם.

זכרו – דירוג FICO© BDI – הכוח שלך בניהול משא ומתן.

מידע נוסף

הדוחות ו/או הנתונים שבבסיס הדוחות המסופקים על ידי CofaceBdi נמסרים לה על ידי בנק ישראל ועל כן היא אינה אחראית לשלמות, עדכניות או נכונות המידע הכלול בדוחות כאמור. CofaceBdi אינה אחראית בשום צורה שהיא לכל דעה, מסקנה, או פעולה המתבססת על דוחות ונתונים כאמור. CofaceBdi אינה אחראית ולא תחול עליה כל חבות בגין כל הפסד, נזק או פגיעה שייגרמו לצרכן (נשוא הדוח) ו/או למזמין של הדוח ו/או לכל צד שלישי כתוצאה ממסירת דוח כאמור.