סקרים חדשים

יש לך את כל הנתונים להצליח

מהו גודל השוק? מהי התפלגות ההוצאה לפרסום במותגים העיקריים? מהן שיטות השיווק וההפצה המקובלות בענף?
מהיום, כל מה שרצית לדעת ולא היה לך את מי לשאול תמצא ב Coface Bdi
CofaceBdi מתמחה בביצוע סקרי שוק מקיפים בשיטות מתקדמות לשם איסוף מידע, ניתוחו והצגתו על
ענפים, תתי ענפים,י קטגוריות ומוצרים במשק הישראלי.

כל הנתונים לפניך:
 • סקרי שוק
 • פילוחי שוק
 • MARKET NET מערכת אינטרנטית למידע ענפי שיווקי היחידה בישראל
 • סקירות ענפיות ומאפייני ענף
 • ידיעות ענפיות
 • ניתוח מתחרים
 • דו"חות למכרזים

מחקרים של Coface Bdi שעשויים לעניין אותך
Bdi Coface מציעה לכם מגוון כלים בשביל למקסם את הפעילות העסקית שלכם.
נכנסים לענף חדש? ורוצים לדעת מי השחקנים העיקרים בענף? מה המגמות לאורך זמן? ניתוח swot?
תוכלו להתרשם ממגון הסקירות (לא כולם מופיעות באתר), לדוגמה, חלפים לרכבי יוקרה, שוק מכשירי חשמל קטנים, ציוד למספרות וכו'.
כמובן שבאפשרותך להזמין גם סקרים בהתאמה אישית.
מחקר זה מנתח את ענף ההסעות הפרטיות בישראל, הכולל בתוכו חברות המפעילות אוטובוסים, מידיבוסים, אוטובוסים זעירים ועוד לצורך הסעת תלמידים, עובדים, תיירים וכו'.
המחקר בוחן מהו היקף הכנסות הענף בשנים האחרונות, מי השחקנים המרכזיים בענף, רווחיות, רמת הסיכון, הצגת מדדי מחירים נבחרים, מגמות רווחות בענף ועוד.
בנוסף, במחקר ניתן ללמוד כיצד מתפלגות הכנסות הענף בין השחקנים, בין הסעות קבועות למזדמנות, השפעת משבר הקורונה על הענף ועוד.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן

מחקר זה מנתח את ענף בתי המאפה והקונדיטוריות בישראל ומתמקד בפעילותן של נקודות מכירה קמעונאיות מתמחות בלבד של מוצרי מאפה, עסקים וחברות אשר עיקר הפעילות נסוב סביב מכירה קמעונאית של דברי מאפה ומתיקה.

המחקר בוחן מהו היקף הכנסות הענף בשנים האחרונות, מי הם השחקנים המרכזיים בענף, רווחיות, רמת הסיכון, הצגת מדדי מחירים נבחרים, רווחיות, היקף ההוצאה לצריכה על לחם ודגנים ועוד.

בנוסף, במחקר ניתן ללמוד כיצד מתפלגות הכנסות הענף לפי קטגוריות מוצרים, בין רשתות למאפיות פרטיות, פריסה לפי אזור גיאוגרפי, השפעת משבר הקורונה על הענף, ועוד.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


מחקר זה מנתח את ענף רשתות שיווק המזון והמכולות בישראל וכולל את נקודות המכירה הבאות: רשתות שיווק מזון, סופרמרקטים, מינימרקטים, מכולות וצרכניות.

המחקר בוחן מהו היקף הכנסות הענף בשנים האחרונות, מי הם השחקנים המרכזיים בענף, רווחיות, רמת הסיכון, הצגת מדדי מחירים נבחרים, היקף ההוצאה לצריכה על מזון ומשקאות, הצגת נתוני היבוא, רווחיות, ועוד.

בנוסף, במחקר ניתן ללמוד כיצד מתפלגות הכנסות הענף בין הרשתות המובילות, התפלגות בין רשתות למכולות פרטיות, פריסה לפי אזור גיאוגרפי, הצגת השפעת משבר הקורונה על שיעור העסקים בקשיים בענף המזון, התפתחות מדדי המניות של הרשתות הנסחרות ועוד.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


מחקר זה מנתח את שוק עגורני הצריח בישראל הכולל בתוכו חברות המשכירות ומוכרות עגורני צריח. השוק הנסקר אינו כולל קבלני בניין המפעילים עגורני צריח לשימוש עצמי.

המחקר מציג את גודלו ומבנהו של שוק עגורני הצריח וכולל מגוון התפלגויות ונתונים כגון: הצגת השחקנים המובילים, התפלגות הכנסות השוק בין השחקנים, התפלגות הכנסות השוק בין השכרה למכירה, התפלגות כמותית של עגורני צריח לפי כושר הרמה ועוד.

בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בשוק בשנים האחרונות, תהליך היבוא של עגורני צריח, חסמי כניסה, רווחיות, בחינה של רמת הסיכון בשוק, פירוט לגבי הרכבה, פירוק והובלה של עגורני צריח, הערכת מספר עגורני הצריח לשימוש עצמי וכן, מספק תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


מחקר זה מנתח את ענף יבוא חלקי חילוף לכלי רכב, הכולל בתוכו את יבואני הרכב ויבואני חלקי החילוף העוסקים בפעילות יבוא חלקי חילוף לכלי רכב פרטיים, משאיות, מוניות, כלי רכב מסחריים, טרקטורים, אוטובוסים וכלי רכב מיוחדים.

המחקר מציג את גודלו ומבנהו של ענף יבוא חלקי חילוף לכלי רכב וכולל מגוון התפלגויות ונתונים כגון: הצגת השחקנים המובילים, הצגת הכנסות יבואני חלקי החילוף והמפיצים המובילים בענף, ערך היבוא של חלפים לכלי רכב, התפלגות הכנסות הענף בין סוגי החלפים, התפלגות הכנסות הענף בין סוגי הלקוחות, התפלגות הכנסות הענף בין יבואני הרכב ליבואני חלקי החילוף ועוד.
כמו כן, המחקר מציג נתונים כלליים על ענף הרכב, כגון: מספר מסירות של רכבים פרטיים ומסחריים, מספר מסירות של משאיות ואוטובוסים, מספר כלי הרכב המנועיים בישראל ועוד.

בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בענף בשנים האחרונות, תהליך היבוא של חלקי חילוף לכלי רכב, חסמי כניסה, רווחיות, בחינה של רמת הסיכון בענף, מוסר התשלומים ועוד.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


מחקר זה מנתח את שוק הקרמיקה והכלים הסניטריים וסוקר את החברות המתמחות במכירת תמהיל מוצרי השוק, הכולל בין היתר: מרצפות ואריחים מקרמיקה וגרניט פורצלן, ברזים, אמבטיות, כיורים, אסלות, ארונות אמבט ומוצרי סניטציה משלימים.

למגזר הבנייה השפעה ישירה על התנהגות הביקושים בשוק, ובהתאם הסקר בוחן ומציג נתוני התחלות בניה, עסקאות לרכישת דירות חדשות ויד שנייה, מחירי דירות וכן, מתייחס להשפעות תוכנית מחיר למשתכן, משפרי הדיור ועוד.

המחקר מציג את גודלו ומבנהו של שוק מוצרי הקרמיקה והכלים הסניטריים בישראל וכולל מגוון התפלגויות ונתונים כגון: הצגת השחקנים המובילים, התפלגות הכנסות השוק לפי ערוצי שיווק, התפלגות הכנסות השוק בין שיפוצים לבנייה חדשה, התפלגות הכנסות השוק לפי קטגוריות מוצרים ועוד.

בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בשוק בשנים האחרונות, פעילות האדריכלים ומעצבי הפנים, חסמי כניסה, רווחיות, בחינה של רמת הסיכון בשוק, הצגת מחירים ממוצעים, הצגת השחקנים המובילים וכן, מספק תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


מחקר זה מנתח את שוק ההשכרה של ציוד מכני הנדסי, הכולל חברות המציעות שירותי השכרה של מגוון כלים מכניים המשמשים לביצוע עבודות עפר ותשתיות, ביניהם: מעמיסים/יעה אופני, מחפרים, משאיות הובלת עפר ומכבשים. לא כולל במות הרמה, מיכון חקלאי, מלגזות, מנופים ועגורנים.

המחקר מציג את גודלו ומבנהו של שוק ההשכרה של ציוד מכני הנדסי בישראל וכולל מגוון התפלגויות ונתונים כגון: הצגת השחקנים המובילים, נתוני מסירות של כלים הנדסיים, התפלגות הכנסות השוק בין השחקנים, התפלגות הכנסות השוק בין סוגי הלקוחות ועוד.

בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בשוק בשנים האחרונות, תחרות, חסמי כניסה, עונתיות, שיעור תפוסה ממוצע, אפיון תהליך הטיפול בתקלות, ערבויות מקובלות, תעריפי השכרה ועלויות הובלה, רווחיות, בחינה של רמת הסיכון בשוק, תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות ועוד.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מתייחסת לשוק הטפטים בישראל, הכולל בתוכו מגוון סוגי טפטים לחיפוי קירות.
המחקר מציג את גודלו ומבנהו של השוק וכולל מגוון התפלגויות כגון: התפלגות הכנסות השוק בין ערוצי השיווק, התפלגות הכנסות השוק לפי סוג הטפט ועוד.

בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בשוק בשנים האחרונות, בחינה של רמת הסיכון בשוק, הצגת השחקנים המובילים וכן, מספק תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מתייחסת לשוק השליחויות והבלדרות הפנים ארצית בישראל, הכולל את שוק השליחויות מהיום למחר ואת שוק השליחויות מהיום להיום. הסקר מציג את גודלו ומבנהו של השוק, וכולל התפלגויות שונות, ביניהן: התפלגות הכנסות השוק בין השחקנים, התפלגות מספר המשלוחים בין B2B ל- B2C ועוד. בנוסף, העבודה סוקרת מאפיינים עיקריים ומגמות רווחות בשוק, לצד תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מנתחת את ענף מכוני הכושר בישראל וכוללת את מסגרות הספורט והכושר הבאות:
מכוני כושר עסקיים הפתוחים לקהל הרחב, לא כולל מכוני כושר הממוקמים בבתי מלון ובמקומות עבודה
מכוני בוטיק וסטודיו לעיצוב וחיטוב הגוף המתמחים בסוגי פעילות ספציפיים כגון סטודיו לפילאטיס, יוגה וכדומה
קאנטרי-קלאב (2,000 מנויים ומעלה) המפעילים בין היתר חדרי כושר
פעילות אימוני OUTDOOR באמצעות מאמנים אישיים המתקיימת במרחבים ציבוריים פתוחים

המחקר מציג את גודלו ומבנהו של הענף וכולל מגוון התפלגויות כגון: התפלגות הכנסות הענף בין רשתות למועדוני כושר פרטיים, התפלגות הכנסות הענף לפי מסגרת פעילות, התפלגות מספר המנויים בין השחקנים המובילים ועוד. בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בענף בשנים האחרונות, בחינה של רמת הסיכון בענף ועוד.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מתייחסת לשוק צבעי העץ בישראל, הכולל צבעי עץ המיועדים בעיקר לצביעת רהיטים, דלתות, פרגולות, דקים ופרקטים. הסקר מציג את גודלו ומבנהו של השוק, וכולל התפלגויות שונות, ביניהן: התפלגות הכנסות השוק בין השוק המקצועי לבין שוק הבנייה והצרכן הפרטי, התפלגות הכנסות השוק בין השחקנים ועוד. בנוסף, העבודה סוקרת מאפיינים עיקריים ומגמות רווחות בשוק, לצד תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מנתחת את ענף הצמיגים בישראל וכוללת צמיגים המיועדים למכוניות, אוטובוסים ומשאיות. המחקר מציג את גודלו ומבנהו של הענף וכולל מגוון התפלגויות ונתונים כגון: מצבת כלי הרכב בישראל לפי סוג, ערך יבוא צמיגים לישראל, התפלגות הכנסות היבואנים בענף משיווק צמיגים, התפלגות הכנסות הענף לפי ערוצי שיווק, התפלגות הכנסות הענף ממכירת צמיגי נוסעים לפי רמות מחיר, התפלגות מספר הפנצ'ריות הפועלות בענף לפי חלוקה גיאוגרפית ועוד. בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בענף בשנים האחרונות, בחינה של רמת הסיכון בענף ועוד.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


סקר זה מתייחס לשוק אחסנת הכימיקלים בישראל, הכולל בתוכו מגוון סוגי כימיקלים המאוחסנים במגוון שיטות: צובר, איזוטנקים, חביות ועוד. העבודה מתמקדת במתן שירותי אחסנה של כימיקלים ללקוחות חיצוניים ואינו כולל פעילות אחסנה של כימיקלים לשימוש עצמי.

המחקר מציג את גודלו ומבנהו של השוק וכולל מגוון התפלגויות כגון: התפלגות הכנסות שוק אחסנת הכימיקלים בין השחקנים, התפלגות הכנסות השוק לפי שיטת אחסנה, התפלגות הכנסות השוק בין אחסון כימיקלים מסוכנים ללא מסוכנים ועוד.

בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בשוק בשנים האחרונות, בחינה של רמת הסיכון בשוק, הצגת השחקנים המובילים וכן, תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מתייחסת לענף בתי הקפה והמסעדות בישראל, הכולל בתוכו מסעדות, בתי קפה, מסעדות מזון מהיר וברים. הסקירה מציגה את גודלו ומבנהו של הענף, וכוללת התפלגויות שונות, ביניהן: התפלגות מספר בתי הקפה והמסעדות בין פרטיים לרשתיים, התפלגות מספר בתי הקפה והמסעדות בערים נבחרות לפי סוגי מסעדות ועוד. בנוסף, העבודה סוקרת מאפיינים עיקריים ומגמות רווחות בענף.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מתייחסת לשוק מטבחי החוץ בישראל, הכולל בתוכו מטבחי חוץ המעוצבים בהתאמה אישית, וכן מטבחי חוץ מוכנים. הסקר מציג את גודלו ומבנהו של השוק, וכולל התפלגויות שונות, ביניהן: התפלגות הכנסות השוק בין השחקנים, התפלגות מכירות מטבחי חוץ לפי רמות מחירים ועוד. בנוסף, העבודה סוקרת מאפיינים עיקריים ומגמות רווחות בשוק, לצד תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מתייחסת לשוק הרכבים המשומשים בישראל, הכולל בתוכו רכבים משומשים הנמכרים בין אנשים פרטיים (C2C), וכן רכבים הנמכרים על ידי חברות וסוחרי רכב (B2C). הסקר מציג את גודלו ומבנהו של השוק, וכולל התפלגויות שונות, ביניהן: התפלגות מספר העברות בעלות לפי סוגי כלי רכב, לפי סוגי שחקנים ועוד. בנוסף, העבודה סוקרת מאפיינים עיקריים ומגמות רווחות בשוק, לצד תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


סקירה זו מנתחת את ענף מוצרי החשמל והאלקטרוניקה בישראל וכוללת שלוש קטגוריות עיקריות:
• מוצרי חשמל לבנים לשימוש ביתי, כגון: מקררים ומקפיאים, מדיחי כלים, מכונות ומייבשי כביסה, תנורים וכד'
• מוצרי אלקטרוניקה בידורית, כגון: טלוויזיות, DVD, ומערכות קולנוע ביתיות וכד'
• מוצרי חשמל קטנים כגון: מיקרוגלים, מיקסרים, קומקומים חשמליים, מכונות קפה, שואבי אבק, מגהצים וכד'

העבודה מציגה את גודלו ומבנהו של הענף וכוללת מגוון התפלגויות ונתונים כגון: ערך היבוא של מוצרי חשמל, התפלגות הכנסות הענף לפי ערוצי שיווק, התפלגות הכנסות הענף בין מותגים בינלאומיים לפרטיים ועוד. בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בענף בשנים האחרונות, הצגת השחקנים המובילים, בחינה של רמת הסיכון בענף, מוסר התשלומים בענף ועוד.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מתייחסת לענף הליסינג התפעולי של מכוניות בישראל. הסקירה מציגה את גודלו ומבנהו של הענף (כולל הכנסות הענף וגודל צי הרכבים), וכוללת התפלגויות שונות, ביניהן: התפלגות מספר כלי הרכב בענף בין השחקנים, התפלגות מספר כלי הרכב בענף לפי סוגי רכבים ועוד. בנוסף, העבודה סוקרת מאפיינים עיקריים ומגמות רווחות בענף.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מתייחסת לשוק הטרקטורים המשמשים לביצוע עבודות חקלאיות בישראל. הסקר מציג את גודלו ומבנהו של השוק, וכולל התפלגויות שונות, ביניהן: התפלגות הכנסות השוק בין השחקנים, התפלגות מסירות טרקטורים בין מותגים, התפלגות מסירת טרקטורים לפי סוגי לקוחות ועוד. בנוסף, העבודה סוקרת מאפיינים עיקריים ומגמות רווחות בשוק, לצד תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


מוצרי האיטום והציפוי – פוליאוריתן ופוליאוריאה משמשים להגנה על מבנים מפני שחיקה ופגעי מזג אויר. מוצרים אלו הינם בעלי תכונות משופרות לעומת חומרי האיטום המסורתיים.

מחקר זה מנתח את שוק חומרי האיטום והציפוי על בסיס פוליאוריתן ו- פוליאוריאה בישראל. העבודה מתמקדת במוצרי איטום המיועדים בעיקר לשימוש בשוק המקצועי, ולא לשוק ה- DIY.

המחקר מציג את גודלו ומבנהו של השוק וכולל מגוון התפלגויות כגון: התפלגות הכנסות השוק בין חומרי איטום על בסיס פוליאוריתן ל- פוליאוריאה, התפלגות הכנסות השוק בין השחקנים, אבחנה בין הכנסות משיווק מוצרים מיבוא לייצור מקומי, התפלגות הכנסות השוק לפי ערוצי הפצה ועוד.

בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בשוק בשנים האחרונות, הצגת השחקנים המובילים, בחינה של רמת הסיכון ומוסר התשלומים בשוק, רווחיות, מחירים ממוצעים וכן, מספק תחזית להיקף פעילות השוק בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


ענף היינות בישראל מושפע מתרבות צריכת היין של לקוחותיו, הנוטים להעדיף בשנים האחרונות יינות ברמת איכות גבוהה ויינות מיקבי בוטיק.

עבודה זו מנתחת את ענף היינות בישראל וכוללת את סוגי היינות הבאים: אדום, לבן, מבעבע ורוזה. המחקר מציג את גודלו ומבנהו של הענף וכולל מגוון התפלגויות כגון: התפלגות הכנסות הענף בין סוגי היינות, התפלגות הכנסות הענף בין השחקנים, בין ייצור מקומי ליבוא, התפלגות הכנסות הענף לפי ערוצי שיווק ועוד.

בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בענף בשנים האחרונות, בחינה של רמת הסיכון בענף, עונתיות, הצגת השחקנים המובילים ועוד.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מתייחסת לשוק הרכבים בישראל, וכולל בתוכו רכבים חדשים, וכן רכבים משומשים הנמכרים בין אנשים פרטיים (C2C) ועל ידי חברות וסוחרי רכב (B2C). הסקר מציג את גודלו ומבנהו של השוק, וכולל התפלגויות שונות, ביניהן: התפלגות הכנסות השוק בין רכבים חדשים למשומשים, התפלגות מספר העברות בעלות לפי סוגי שחקנים ועוד. כמו כן, הסקר כולל ניתוח של תחום המימון החוץ בנקאי לרכישת רכבים. בנוסף, העבודה סוקרת מאפיינים עיקריים ומגמות רווחות בשוק, לצד תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


סקר זה מתייחס לשוק האופטיקה בישראל, הכולל בתוכו משקפי ראייה, משקפי שמש ועדשות ותמיסות מגע המשווקים ברשתות ובחנויות אופטיקה פרטיות.

המחקר מציג את גודלו ומבנהו של השוק וכולל מגוון נתונים והתפלגויות כגון: ערך היבוא של מוצרי אופטיקה לישראל, השחקנים המובילים בשוק, אבחנה בין הכנסות משיווק מוצרים מיובאים לייצור מקומי, התפלגות הכנסות השוק ומספר החנויות בענף בין רשתות לחנויות פרטיות, התפלגות הכנסות השוק בין הרשתות המובילות, התפלגות הכנסות השוק לפי קטגוריות מוצרים, התפלגות הכנסות היצרנים והיבואנים של עדשות ראייה ועוד.

בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בשוק בשנים האחרונות, בחינה של רמת הסיכון ומוסר התשלומים בשוק, רווחיות, התפתחות מדד המחירים, תחזית להיקף פעילות השוק בשנים הקרובות ועוד.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מתייחסת לשוק התחפושות בישראל, הכולל בתוכו תחפושות ואביזרים נלווים לתחפושות המשווקים לקראת חג הפורים בחנויות צעצועים ומשחקים. הסקר מציג את גודלו ומבנהו של השוק, וכולל התפלגויות שונות, ביניהן: התפלגות הכנסות השוק בין השחקנים, התפלגות הכנסות השוק בין סוגי תחפושות ועוד. בנוסף, העבודה סוקרת מאפיינים עיקריים ומגמות רווחות בשוק, לצד תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות, על רקע הגידול במסחר האלקטרוני.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


שוק מוצרי היודאיקה כולל מגוון מוצרי יודאיקה כגון גביעי יין, נטלות, פמוטים, חנוכיות ועוד. לא כולל תשמישי קדושה הנדרשים לעמוד בתנאי הכשרות כגון תפילין, טליתות וכדומה.

מלבד הייבוא הגובר של מוצרי יודאיקה מסין, נוספו בשנים האחרונות לתחרות בשוק גם חברות ועסקים המפעילים חנויות למכירת כלי בית, שהוסיפו למדפיהם גם מוצרי יודאיקה עממיים, ונגסו בנתח השוק של חנויות היודאיקה המתמחות והשחקנים הוותיקים בתחום.

המחקר מציג את גודלו ומבנהו של שוק מוצרי היודאיקה בישראל וכולל מגוון התפלגויות ונתונים כגון: הצגת השחקנים המובילים, התפלגות הכנסות השוק בין שיווק לשוק המקומי וליצוא, התפלגות הכנסות השוק בין כלי כסף טהור למוצרי "יודאיקה עממית", התפלגות הכנסות השוק לפי רמות מחיר ועוד.

בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בשוק בשנים האחרונות, עונתיות, חסמי כניסה, מסחר אלקטרוני, רווחיות, בחינה של רמת הסיכון בשוק, הצגת השחקנים המובילים וכן, מספק תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן


עבודה זו מתייחסת לענף רכבי היוקרה בישראל, וכוללת מותגים כגון: וולוו, מרצדס, אאודי, פורשה ועוד. הסקירה מציגה את גודלו ומבנהו של הענף (כולל היקף הכנסות הענף ומספר הרכבים שנמסרו), וכוללת התפלגויות שונות, ביניהן: התפלגות מסירות רכבי יוקרה לפי נפח מנוע, התפלגות כספית של מסירות רכבי יוקרה לפי סוג הרכב ועוד. בנוסף, העבודה סוקרת מאפיינים עיקריים ומגמות רווחות בענף.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן

עבודה זו כוללת סקירה וניתוח מקיף של שוק הפיגומים בישראל וכוללת חברות המתמחות באספקת פיגומים המשמשים כפתרונות לעבודה בגובה. הסקר מתמקד בהשכרה ומכירה לשוק המקומי של מגוון פיגומים: פיגומים תלויים, פיגומי תורן, פיגומי זקפים ופיגומי אלומיניום.|

שוק הפיגומים בישראל, המהווה ענף במגזר הבנייה, מושפע מהיקף הפעילות בו ובעיקר מתנודות במספר הדירות בשלב גמר הבנייה. בשנה האחרונה חווה השוק מגמה מעורבת כאשר הביקושים לפיגומים עלו אך מחיריהם ירדו כתוצאה מהתחרות שהוחרפה בעקבות כניסת מתחרים חדשים לשוק.
התמורות שהתרחשו בשוק הבנייה בשנים האחרונות, וביניהן בניית מגדלי מגורים גבוהים ותכנון אדריכלי יצירתי, אילצו את השחקנים בשוק הפיגומים לעדכן לעיתים את שיטותיהם ולהשתמש בציוד מתוחכם בהתאם.

המחקר מציג את גודלו ומבנהו של שוק הפיגומים בישראל וכולל מגוון התפלגויות ונתונים כגון: הצגת השחקנים המובילים, התפלגות הכנסות השוק בין השחקנים, התפלגות הכנסות השוק לפי סוג הפיגום, הצגת ערך היבוא של ציוד לפיגומים ועוד.
בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בשוק בשנים האחרונות, מצב התחרות בשוק, רווחיות, בחינה של רמת הסיכון בשוק, הצגת השחקנים המובילים וכן, מספק תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן

עבודה זו כוללת סקירה וניתוח מקיף של שוק היינות באולמות וגני אירועים, קייטרינג ובתי מלון בישראל. הסקר כולל את סוגי היין הבאים: אדום, לבן, מבעבע ורוזה, אלא אם נאמר אחרת.

המחקר מציג את גודלו ומבנהו של שוק היינות באירועים בישראל וכולל מגוון התפלגויות ונתונים כגון: הצגת השחקנים המובילים, התפלגות הכנסות השוק בין השחקנים, התפלגות הכנסות השוק בין ייצור מקומי ליבוא, בין סוגי היינות, התפלגות הכנסות השוק לפי סוגי הלקוחות ועוד.

בנוסף, המחקר סוקר מאפיינים עיקריים, התפתחויות ומגמות רווחות בשוק בשנים האחרונות, מצב התחרות, שיקולי רכישה, סוגיית הכשרות והיין המבושל, עונתיות, רווחיות, בחינה של רמת הסיכון בשוק, הצגת השחקנים המובילים וכן, מספק תחזית להיקף הפעילות בשנים הקרובות.

להזמנת הסקר ולפרטים נוספים לחץ כאן

  צור קשר

  נשמח לעמוד לשירותך: 03-5770333